Mieszkania do kupienia

Zjedź w dół, aby zobaczyć ofertę

Trzebnica
Bukowe Osiedle
Bukowe Osiedle

Przedstawiamy Państwu Bukowe Osiedle – nową inwestycję zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się Trzebnicy. Jest to miejsce spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów. Bogata historia uzdrowiskowa przeplata się ze współczesnym, rekreacyjnym charakterem miasta. Bukowe Osiedle dedykowane jest dla miłośników spokoju i aktywnego wypoczynku. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie trzech stawów, otoczona malowniczym parkiem oraz licznymi ścieżkami rowerowymi i spacerowymi.

Wejdź
i zobacz mieszkania

Żmigród
Osiedle Dolina Baryczy
Osiedle Dolina Baryczy

slide01

Żmigród jest miejscem spokoju i aktywnego wypoczynku, położony wśród malowniczych terenów parku krajobrazowego Dolina Baryczy.. Miasto otacza znany w regionie rezerwat przyrody - Stawy Milickie. Otoczenie doskonałe do zamieszkania i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Nasze osiedle położone jest w pobliżu historycznego centrum miasta .W okolicy znajdują się szkoła i przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne.

Wejdź
i zobacz mieszkania

Trzebnica
ul. Obrońców Pokoju

inwest-obroncow

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie kolejnej już inwestycji w samym sercu Trzebnicy, przy ulicy Obrońców Pokoju. Nowy segment mieszkaniowy wpisze się w dotychczasową strukturę sąsiednich budynków, co stworzy idealną kompozycję architektoniczną. W związku z lokalizacją obiektu (rynek trzebnicki) udostępniamy możliwość nabycia lokali zarówno mieszkalnych, jak i usługowych, co znacznie poszerzy atrakcyjność, nietuzinkowej już zresztą, lokalnej oferty biznesowej.

Wejdź
i zobacz mieszkania