Finansowanie

Specjalnie dla Państwa ściśle współpracujemy z Kancelarią Finansową Private Solutions – firmą doradczą, niezależną od instytucji finansowych, która proponuje naszym Klientom bezpłatne doradztwo i kompleksową obsługę w zakresie kredytów hipotecznych. Eksperci Private Solutions wspomogą Państwa merytorycznie nadzorując procedurę kredytową.

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:

 • badanie zdolności kredytowej
 • pomoc w kompletowaniu dokumentacji
 • procesowanie wniosku
 • negocjowanie oferty
 • analizę prawną umowy

Mając dostęp do najlepszych ofert na rynku (ponad 20 banków) dedykowani doradcy zaproponują produkt optymalny, bezpieczny, elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb.


MDMCzęść oferowanych przez nas nieruchomości objęta jest rządowym programem „Mieszkanie dla Młodych" polegającym na pomocy państwa w nabyciu pierwszego, nowego mieszkania przez młodych ludzi (w wieku do 35 lat). Program opiera się na udzieleniu ze środków budżetu państwa dofinansowania wkładu własnego oraz dodatkowego finansowego wsparcia w formie spłaty części zaciągniętego kredytu. Wykwalifikowani doradcy pomogą Państwu wyliczyć dopłatę i znaleźć optymalne rozwiązanie.

 

MdM - sprawdź czy dla Ciebie

Program przewiduje udzielenie finansowego wsparcia osobom do 35 roku życia w zakupie ich pierwszych czterech kątów, w tym również domu jednorodzinnego. Kryterium programu spełniają zarówno osoby pozostające w związku małżeńskim jak i single. Dodatkowo program wyróżnia osoby, które mają dzieci bądź też planują powiększenie rodziny.

Wsparcie finansowe udzielane w ramach rządowego programu MdM to właściwie dopłata do wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego w złotówkach. Okres kredytowania musi wynosić co najmniej 15 lat, a kwota kredytu minimum 50% wartości nabywanej nieruchomości.

Dopłaty

Wysokość dopłaty zależy od liczebności naszego gospodarstwa domowego - konkretniej: od liczby wychowanków:

 • 10% otrzymają osoby i małżeństwa bezdzietne,
 • 15% przeznaczone jest dla osób wychowujących co najmniej jedno dziecko,
 • gdy w ciągu 5 lat od zaciągnięcia kredytu urodzi się lub zostanie przysposobione trzecie lub kolejne dziecko uzyska ona dodatkowe 5% wsparcia. Łącznie liczyć można na dodatkowe 20% dopłaty.

Metraż

Program wspiera jedynie osoby zaciągające kredyt hipoteczny na mieszkanie z rynku pierwotnego.
Dofinansowany lokal może mieć nawet 75 m2, w przypadku domu rodzinnego maksymalna powierzchnia wynosi 100 m2. Natomiast w przypadku rodzin posiadających co najmniej troje dzieci limity maksymalnej powierzchni zostały powiększone o dodatkowe 10 m2.

To warto wiedzieć

Dopłata dla osób z dziećmi, które kupują mieszkanie o pow. 50 mkw. lub większe może oznaczać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności! Przystąpienie do kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych wiąże się z koniecznością zgromadzenia obszernej dokumentacji dlatego zachęcamy do skorzystania z usług doradców finansowych, którzy kompleksowo obsłużą cały proces.

Korzyści ze współpracy:

 • brak opłat i prowizji
 • profesjonalne doradztwo
 • oszczędność czasu i wygoda
 • wsparcie przy wypełnianiu i kompletowaniu potrzebnych dokumentów

SPECJALNIE DLA KLIENTÓW KLIWO UBEZPIECZENIE MIESZKANIA GRATIS!

Jeśli chcesz sfinansować zakup nieruchomości lub zbadać swoją zdolność kredytową, skontaktuj się z dedykowanymi doradcami finansowymi Private Solutions:
tel. 502 644 631
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.privatesolutions.pl