Aktualności

II etap inwestycji Osiedle Czereśniowe – budynek B5 – implementacja

18 lipca, 2019

Informujemy, że II etap inwestycji pn. „Osiedle Czereśniowe” w Trzebnicy przy ul. Zielonego Dębu – budynek mieszkalny wielorodzinny B5 wraz z częścią usługową – został zaimplementowany na naszej stronie internetowej. Od dzisiaj mogą Państwo zaznajomić się z parametrami dotyczącymi lokali w budynku B5, a także przeglądać formatki mieszkaniowe oraz proponowane układy ścianek działowych.

Budynek B5 składa się z jednej kondygnacji podziemnej (wielostanowiskowy garaż) oraz z sześciu kondygnacji naziemnych (parter oraz V pięter). W budynku tym będzie znajdować się winda, a całe przedsięwzięcie deweloperskie objęte jest specjalnym rachunkiem powierniczym, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo inwestycyjne dla Nabywców lokali.

W ofercie znajdą Państwo między innymi miejsca postojowe w garażu podziemnym, lokale usługowe znajdujące się na parterze oraz lokale mieszkalne zlokalizowane na I, II, III, IV oraz V piętrze. Nieopodal budynku B5 będzie znajdować się plac zabaw dla dzieci. Planowane zakończenie prac budowlanych budynku B5, stanowiącego II etap inwestycji „Osiedle Czereśniowe” w Trzebnicy przy ul. Zielonego Dębu, zostało ustalone na dzień 31 grudnia 2020 r.

Standard wykończenia budynku B5 (II etap inwestycji), podobnie jak budynku B4 (I etap inwestycji), jest bardzo wysoki i obejmuje w szczególności:
* rolety zewnętrzne – zainstalowane na wszystkich oknach PCV znajdujących się w lokalach (z wyłączeniem okien dachowych/połaciowych),
* klimatyzację – jedna jednostka wewnętrzna i jedna jednostka zewnętrzna przypadająca na każdy lokal,
* ogrzewanie podłogowe – standardowo zlokalizowane w korytarzu oraz łazience wraz z doprowadzeniem pod aneks kuchenny,
* system kolektorów słonecznych wspomagający podgrzewanie wody użytkowej.

Wskazany standard wykończenia jest już wliczony w cenę lokali wchodzących w skład budynku B5. Na naszej stronie internetowej udostępniamy również możliwość wyboru układu ścianek działowych spośród zamieszczonych koncepcji – pod warunkiem, że ścianki działowe w danym lokalu nie zostały jeszcze wybudowane. Funkcjonalne układy pomieszczeń gwarantują optymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej oraz komfort aranżacji. Możliwość wyboru układu ścianek działowych należy każdorazowo potwierdzać podczas dokonywania rezerwacji lokalu.  

Poniżej przedstawione są wizualizacje budynku B5. Informujemy, że przedstawione w wizualizacjach rzeczy ruchome, a w szczególności elementy zielone, kolorystyka, kształt brył i wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego oraz sposób zagospodarowania terenu i nieruchomości sąsiednich mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji – nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego. Elementy te mogą się w pewnym zakresie się zmienić, pełny zakres oferty stanowią informacje zawarte w umowie rezerwacyjnej, umowie deweloperskiej/przedwstępnej umowie sprzedaży oraz w prospekcie informacyjnym.

Najnowsze posty

Wielkanocna promocja!🐰 🐇🐣 🐤 🐥 🐝🌸 🌼
22 marca, 2024

Kupując poniższe mieszkanie miejsce postojowe w cenie 10 000,00 zł! Mieszkanie o pow. 89,14 m2 za cenę 873 572 zł […]

Więcej
Przekazanie mieszkań w budynku B4 – Osiedle Czereśniowe
21 lipca, 2020

Protokół zdawczo-odbiorczy na okoliczność przekazania mieszkań znajdujących się w budynku B4 [Trzebnica, ul. Zielonego Dębu, inwestycja Osiedle Czereśniowe] został podpisany […]

Więcej
Skrócony czas otwarcia firmy 3 lipca 2020 r.
2 lipca, 2020

Informujemy, że w dniu jutrzejszym, tj. 3 lipca 2020 r., będzie obowiązywał skrócony czas otwarcia firmy i tym samym cała […]

Więcej
Osiedle Czereśniowe – film z budowy – budynki B4 oraz B5
25 maja, 2020

Powyżej znajduje się film ukazujący plac budowy I oraz II etapu inwestycji deweloperskiej pn. „Osiedle Czereśniowe” w Trzebnicy przy ul. […]

Więcej

Umów się z naszym konsultantem na indywidualne spotkanie!

Konsultant