Dlaczego KLIWO?
Jesteśmy firmą, która działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od prawie 20 lat. Do tej pory zrealizowaliśmy z powodzeniem liczne inwestycje deweloperskie w Trzebnicy, Obornikach Śląskich i w Żmigrodzie. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, przejrzystą politykę sprzedażową, dobrą kondycję finansową oraz bezpieczne sposoby finansowania inwestycji zajmujemy silną pozycję na lokalnym rynku.
Naszą misją jest tworzenie przytulnych mieszkań o wysokim standardzie, spełniających wszelkie potrzeby rodzinne. Naszą wizją - status dolnośląskiego lidera rynku nieruchomości. Największą wartością są dla nas ludzie: dziesiątki naszych pracowników oraz setki zadowolonych Kontrahentów.


Zamieszkaj w Trzebnicy
Trzebnica jest prężnie rozwijającym się miastem położonym nieopodal Wrocławia. W Trzebnicy znajdziemy bogatą ofertę biznesowo-usługową, w skład której wchodzą m. in. centra handlowe, obiekty sportowe, linia kolejowa na trasie Trzebnica-Wrocław (szynobus), kino Polonia i wiele innych. Najważniejszym czynnikiem przemawiającym za zakupem mieszkania jest oczywiście cena, która na tle cen lokali wrocławskich prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Nie bez znaczenia jest także wciąż rosnący trzebnicki rynek najmu, co sprawia, że zakup nieruchomości w Trzebnicy może przybrać wymiar typowo inwestycyjny.


Rozpoczęte przedsięwzięcia
W III kwartale 2018 roku rozpoczęta została realizacja dużego przedsięwzięcia w Trzebnicy pn. "Osiedle Czereśniowe". Nietuzinkowy design architektoniczny budynków odzwierciedlać będzie nowoczesny i progresywny charakter miasta. W projekcie inwestycyjnym przewidziano lokale zarówno mieszkalne, jak i usługowe, a także garaże podziemne ze stanowiskami postojowymi. Inwestycja czyni zadość zasadom określonym w ustawie deweloperskiej - prowadzony będzie specjalny rachunek powierniczy, który gwarantuje bezpieczeństwo inwestycyjne. Osiedle Czereśniowe jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie aktywny i prozdrowotny tryb życia, a także hołdującym zasadom spokojnego wypoczynku w sąsiedztwie urokliwych lasów i wzgórz. I etap inwestycji Osiedle Czereśniowe zakłada wybudowanie Budynku B4 - w terminie do czerwca 2020 roku powstanie ponad 80 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 5000 m2.
Prowadzone są również prace budowalne przy ulicy Kolejowej 9 w Żmigrodzie, gdzie powstaje Osiedle Dolina Baryczy. Osiedle składa się łącznie z zespołu 4 Segmentów, z których to 3 zostały już wybudowane. W Żmigrodzie oferujemy lokale mieszkalne i usługowe oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

 

Zrealizowane inwestycje: