Budynek B4 - I etap budowy zakończony


Informujemy, że I etap budowy budynku wielorodzinnego B4 przy ul. Zielonego Dębu w Trzebnicy (inwestycja pn. Osiedle Czereśniowe) został zakończony.

W lutym rozpoczęty zostanie proces wznoszenia ścianek działowych na parterze (mieszkania w zakresie oznaczeniowym od CZ-B4-0-9 do CZ-B4-0-16) oraz na I piętrze (mieszkania w zakresie oznaczeniowym od CZ-B4-1-9 do CZ-B4-1-16) w klatce B w budynku B4. To ostatni moment na rezerwację w/w lokali mieszkalnych wraz z możliwością wyboru układu ścianek działowych. Po rozpoczęciu budowy ścianek działowych zmiana ich układu nie będzie możliwa.

Jednocześnie prosimy wszystkich przyszłych właścicieli w/w lokali mieszkalnych o przedstawienie interesującego ich układu ścianek działowych najpóźniej do dnia 4 lutego 2019 roku (wybraną koncepcję należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W razie nieotrzymania koncepcji układu ścianek działowych w przypisanym terminie - w lokalach mieszkalnych zastosowany zostanie układ projektowy mieszkań.

Poniżej zamieszczone są przykłady reprezentatywne - mieszkanie oznaczone jako CZ-B4-0-9 (parter, klatka B, budynek B4) oraz mieszkanie CZ-B4-1-13 (I piętro, klatka B, budynek B4). Przykłady przedstawiają układ projektowy ścianek działowych oraz dodatkowe koncepcje.

 

CZ-B4-0-9-ukad

 CZ-B4-1-13-ukad