20 lat działalności firmy

Dokładnie 20 lat temu, dnia 2 maja 1999 roku, została założona firma „KLIWO” Usługi Ogólnobudowlane Wojciech Klisowski. Od tamtej pamiętnej chwili przedsiębiorstwo nieprzerwanie się rozwijało - dewersyfikując zakres usług budowlanych, zdobywając przydatne doświadczenie i zwiększając ilość osób wchodzących w skład wykwalifikowanej Kadry Pracowniczej.

Pierwsza inwesycja deweloperska została przez nas zrealizowana w Trzebnicy w latach 2008/2009. Kolejno przeprowadziliśmy realizację licznych przedsięwzięć budowlanych na terenie całego powiatu trzebnickiego (Żmigród, Oborniki Śląskie, Trzebnica), a obecnie skupiamy się na wykonaniu dużego projektu inwestycyjnego pn. "Osiedle Czereśniowe" w Trzebnicy przy ul. Zielonego Dębu.

Jesteśmy dumni z tego, że od ponad dekady budujemy komfortowe lokale mieszkalne i usługowe, spełniając tym samym cele mieszkaniowe i wspierając rozwój przedsiębiorczości w naszej małej społeczności. 

Zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą - największą wartością są dla nas ludzie: dziesiątki naszych Pracowników oraz setki zadowolonych Kontrahentów. W związku z tym Dziękujemy wszystkim Pracownikom, Partnerom Biznesowym, Podmiotom Współpracującym oraz Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyliście – to dzięki Waszemu wsparciu, zaangażowaniu i lojalności możliwy jest nieustanny rozwój firmy.


20 lat