Osiedle Czereśniowe - II etap inwestycji

Informujemy, że wkrótce nastąpi implementacja kolejnego, II etapu inwestycji "Osiedle Czereśniowe" na naszej stronie internetowej (budynek B5, Trzebnica, ul. Zielonego Dębu). Prace budowlane związane ze wznoszeniem budynku B5 zostały już rozpoczęte i mogą Państwo w chwili obecnej podpisywać umowy rezerwacyjne.

Dodatkowe informacje na temat tej inwestycji mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 690 911 799 lub pojawiając się osobiście w Biurze Sprzedaży Mieszkań w Trzebnicy przy ul. Janusza Korczaka 2A (parter, domofon nr 6). Serdecznie zapraszamy.

Poniżej znajduje się wizualizacja budynku B5, stanowiącego II etap inwestycji pn. "Osiedle Czereśniowe" w Trzebnicy przy ul. Zielonego Dębu.

Wizualizacja B5 Osiedle Czeresniowe 2

Wizualizacja B5 Osiedle Czeresniowe 4

Informujemy, że przedstawione w wizualizacjach  rzeczy ruchome, a w szczególności elementy zielone, kolorystyka, kształt brył i wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego oraz sposób zagospodarowania terenu i nieruchomości sąsiednich mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji - nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.  Elementy te mogą się w pewnym zakresie się zmienić, pełny zakres oferty stanowią informacje zawarte w umowie rezerwacyjnej, umowie deweloperskiej/przedwstępnej umowie sprzedaży oraz w prospekcie informacyjnym.