Ogrzewanie podłogowe - Budynek B4

Poniżej zamieszczamy zdjęcia przedstawiające ogrzewanie podłogowe rozmieszczone w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynku wielorodzinnym B4, stanowiącym I etap inwestycji pn. „Osiedle Czereśniowe” w Trzebnicy przy ul. Zielonego Dębu. Standardowo ogrzewanie podłogowe jest zlokalizowane w każdym lokalu bezpośrednio w korytarzu oraz łazience wraz z doprowadzeniem pod aneks kuchenny.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozszerzenia ogrzewania podłogowego na całą powierzchnię lokalu, z tym jednak zastrzeżeniem, że taka decyzja powinna zostać przez Państwa podjęta jeszcze przed rozpoczęciem prac instalacyjnych związanych właśnie z ogrzewaniem podłogowym w danym lokalu; zalecamy w tym zakresie każdorazowo kontakt z Kierownikiem Budowy.

W budynku B4 w większości lokali mieszkalnych standardowy zakres ogrzewania podłogowego został już wykonany. Sposób rozliczenia dotyczący rozszerzenia powierzchni ogrzewania podłogowego wygląda następująco:
1) rezygnują Państwo z instalowania grzejników, które miałyby znaleźć się w wybranym przez Państwa lokalu – usługa rozszerzenia powierzchni ogrzewania podłogowego jest bezpłatna;
2) pozostawiają Państwo grzejniki, a ponadto wnoszą o powiększenie powierzchni instalacji ogrzewania podłogowego – cena jest ustalana indywidualnie podczas podpisywania umowy rezerwacyjnej.

DSCN3649

DSCN3649


DSCN4049


DSCN4735