Dostosuj lokal do własnych potrzeb

 Informujemy, że ścianki działowe, instalacje elektryczne oraz hydrauliczne zostały wykonane już we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizowanych w budynku B4 przy ul. Zielonego Dębu w Trzebnicy, inwestycja Osiedle Czereśniowe (I etap inwestycji). Chcielibyśmy nadmienić, że większość Nabywców skorzystała z możliwości dostosowania wybranego mieszkania do własnych potrzeb, co jest dla nas sygnałem, że podążamy we właściwym kierunku umożliwiając naszym Kontrahentom czynny udział w budowie mieszkania.

Jeżeli zamierzają Państwo mieć sposobność ustalenia w/w elementów, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi budynku B5, stanowiącego II etap inwestycji Osiedle Czereśniowe. Na chwilę obecną w budynku B5 prace budowlane znajdują się na poziomie zaawansowania dającym jeszcze możliwość wprowadzenia zmian dotyczących układu ścianek działowych, rozkładu instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej, a także zasięgu ogrzewania podłogowego. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta dzwoniąc pod numer +48 690 911 799.

fb dostosowanie lokalu
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f603.png");">????https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f603.png");">????https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f603.png"