Komunikat w sprawie bieżącej sytuacji

Informujemy, że z uwagi na obecnie panującą sytuację (epidemia koronawirusa) oraz mając na względzie zdrowie Państwa oraz naszych Pracowników, podjęliśmy decyzję o tym, że wszystkie wizyty na budowie będą wstrzymane do końca marca 2020 r.

Jednocześnie zaznaczamy, że Biuro przy ul. Janusza Korczaka 2a w Trzebnicy będzie czynne przez cały marzec w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku; prosimy jednak o załatwianie wszelkich spraw, niewymagających osobistego stawiennictwa, za pośrednictwem środków komunikacji teleinformatycznej – nasi Konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (+48) 690 911 799 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Głęboko wierzymy, że wprowadzone przez nas działania prewencyjne wpisują się w przyjętą, ogólnopolską strategię przeciwdziałania wirusowi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że taka sytuacja może być dla Państwa niekomfortowa, jednakże prosimy o wyrozumiałość. O jakichkolwiek zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Życzymy zdrowia.

znak