Mieszkania do kupienia

Zjedź w dół, aby zobaczyć ofertę

Trzebnica - budynek B4
Osiedle Czereśniowe
Osiedle Czereśniowe

Osiedle Czereśniowe to nowa inwestycja zlokalizowana w Trzebnicy w otoczeniu przepięknego Lasu Bukowego. Nietuzinkowy design architektoniczny budynków odzwierciedla nowoczesny i progresywny charakter miasta. Osiedle cechuje wysoki standard - m.in. rolety zewnętrzne na oknach PCV (z wyłączeniem okien dachowych), ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, a także miejsca postojowe do nabycia w garażu podziemnym. Inwestycja jest objęta rachunkiem powierniczym. Wprowadzone zostaną również rozwiązania proekologiczne w postaci kolektorów słonecznych.

Wejdź
i zobacz mieszkania

Trzebnica - budynek B5
Osiedle Czereśniowe
Osiedle Czereśniowe

Budynek B5 stanowi II etap przedsięwzięcia deweloperskiego pn "Osiedle Czereśniowe" w Trzebnicy przy ul. Zielonego Dębu. Prace budowlane związane ze wznoszeniem budynku mieszkalnego wielorodzinnego B5 wraz z częścią usługową, pomieszczeniami gospodarczymi oraz miejscami postojowymi w garażu podziemnym zostały rozpoczęte w II kwartale 2019 r. Standard wykończenia w swojej istocie tożsamy z wysokim standardem wykorzystywanym przy realizacji I etapu inwestycji - budynku B4 (Osiedle Czereśniowe).

Wejdź
i zobacz mieszkania

Żmigród
Osiedle Dolina Baryczy
Osiedle Dolina Baryczy

slide01

Osiedle Dolina Baryczy znajduje się w Żmigrodzie przy ulicy Kolejowej 9. W skład kompleksu wchodzą 4 budynki, z których to 3 zostały już wybudowane, a ostatni zostanie ukończony jeszcze w 2019 r. Pod budynkami rozciągają się 2 garaże podziemne, jednakże wszystkie miejsca parkingowe zostały już sprzedane. Osiedle zapewnia bogatą ofertę biznesową z racji licznych lokali usługowych znajdujących się na parterze. W skład zagospodarowania terenu wchodzi m. in. plac zabaw dla dzieci.

Wejdź
i zobacz mieszkania